23
Şub

Davlumbaz baca temizleme servisleri

Davlumbaz baca temizleme servisleri,Bacaların temizlenme hizmeti zorunlu olan ve gerçekleştirilmediği takdirde, insan sağlığına büyük etkisi olarak pek çok kişinin ölümüne sebep olan bir durum olmaktadır. Bu yüzden de konutlarda, fabrika alanlarında ya da işyerlerindeki bacaların yasalara uygun olarak temizlenme hizmetinin sağlanması ve bunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizde bunu sizler için sağlayarak baca temizleme işlemini yasal süreçler içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Genel anlamda bacaların işlevlerine değinildiğinde zararlı olan gazların ve dumanların giderilmesini sağlayan bir kanal olmaktadır. Bu yüzden de en ufak bir tıkanma sonucunda insan sağlığına zararlı olan bu gazlar ve dumanlar, bulunulan alana yayılır. Sonrasında oksijeni keserek doğrudan sağlığı oldukça tehdit eden sorunlara yol açmaktadır.

Aynı zamanda yangın çıkma riskinin de yüksek olduğu bu bağlamda unutulmamalıdır. Bu yüzden de baca temizleme firmalarının bu bağlamda doğrudan yasal bir sertifika ile hizmet vermeleri ve baca temizliği sağlandıktan hemen sonra yasal bir geçerliliği olan rapor sunmalıdırlar. Bizde bunu sizler için profesyonel bir adap halinde yaparak baca temizleme sürecine etki sağlamaktayız.

Baca Temizleme Şirketleri

Temizlik işlemleri her zaman önemli ve ciddiye alınması gereken bir konudur. Bundan dolayı da baca temizliği hizmetinin büyük bir önem arz ettiği de unutulmamalıdır. Öncelikle bu hizmet için bireysel bir çalışma sağlanmamadır. Bundan dolayı da doğrudan eğitimli ve profesyonel bir hizmetin tüm donanımlara sahip olarak hizmet vermeleri de gerekmektedir. Özellikle sizler için;

Tüm güvenlik önlemlerini almakta ve profesyonel bir çalışma sağlamaktayız,
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde sizler için bir hizmet vermekteyiz,
Hizmetimizi talep ettiğinizde baca temizleme raporunu size sunmakta ve gerekli yasal tüm etkenleri de sağlamaktayız,
Uzman kadrolarımız baca temizleme hizmetine en uygun şekilde gerekli donanımlara sahiptir. İşlem tüm gerekli prosedürler tamamlanarak izlenmektedir,
Eğer doğalgazı açtırmak istiyorsanız bunun içinde size baca raporu sunarak, işlemlerinizi kolaylaştırmaktayız,
Bakırköy baca temizleme ile Bahçelievler baca temizleme dahil İstanbul’un her bir alanına hizmetimizi sizler içinde ulaştırmaktayız.
Tüm bunlardan dolayı, sağlığımız ve malımızın güvenliği açısından bacaların temizlenme noktasında mutlaka doğru atılımlar sağlanmalıdır. Düzenli aralıklar ile bacalar temizletilmeli ve gerekli kontrollerde sağlanmalıdır. Bu şekilde yapılarak sağlığınızı tehlikeye atmamış olur ve diğer insanlarında rahatsız olacakları bir sorunu da ortadan kaldırmış olursunuz.

Baca Temizliği Raporu

Karbon monoksit zehirlenmelerinin yaşanmaması, yangınların çıkmaması ya da solunum yolları açısından çeşitli rahatsızlıkların belirti göstermemesi için her zaman baca temizliğine önem verilmelidir. Bu yüzden de, baca temizleme şirketleri içerisinde sizler için gerekli donanıma sahip olarak tüm güvenlik önlemlerini alarak hizmet veriyoruz. Sağladığımız hizmetler içerisinde yeni bir eve taşınmak istediğinizde ya da kira durumlarında doğalgazın açılma sürecinde istenen raporu da vermekteyiz. Baca temizleme raporu fiyatını bunun için size en uygun ortalamada sunarak, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığınca yasal bir zorunluluk haline getirilen raporu da sizler için sağlamaktayız. Her bir bakım ve onarım işlemleri de bu süreçte işlenerek, aldığımız yetkiyi tüm gerekli baca kontrollerini usulüne uygun olarak yapmaktayız. Sonrasında ise raporu size tüm yasal süreçlere uygun olarak vermekteyiz.

Özellikle lokanta, çeşitli üretim fabrikaları, üretim alanları ve bazı konutlarda bacaların temizliği son derece önemlidir. Bunun yanı sıra tasarruf sağlanması ve insanların sağlıklarını tehlikeye atacak durumların ortadan kaldırılması için tüm bunlar izlenmeli ve takip edilmelidir. Özellikle gıda ve üretim sektöründe ilgili bacaların temizletilmesi de zorunludur. Bunun içinde baca temizliğine ait olarak bir raporun alınması gerekiyor. En uygun baca temizleyicisi hizmetini sizler için vermekte, yasal bir zorunluluk halinde olan raporu da size vermekteyiz. Böylece işletim hakkında belirli dönemlerde yapılması gereken baca temizliğine ait yaptırdı raporu alarak, üzerinize düşen sorumluluğu da tamamlayabilirsiniz.

Baca Temizleme Hizmeti Neden Profesyonel Olmalıdır?

Baca temizleme hizmeti basit bir işlem olmamakla beraber her zaman itina isteyen bir durumdur. Bu yüzden de itfaiye bünyesinde verilen eğitimler ile çalışanlarımız gerekli teknik bilgilere sahip olarak hizmet vermektedirler. Burada önemli olan sizlerin güvenliğini ve çalışanlarımızın güvenliğini tehlikeye atmamaktır. Bunun içinde tüm profesyonel kuralları bu hizmet için sağlamakta ve rapor sunma, temizleme, kontrol ve diğer gerekli etkenleri uygulayarak hizmetlerimizi sizler için sunuyoruz. Her zaman için hizmetimiz aktiftir. Baca temizleme randevunu bizden size uygun vakit dahilinde alarak, temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel bir hizmeti sizlere sağlayabilmek adına, İtfaiye ’den gerekli izinleri almış ve sertifikayı da bulundurmaktayız. Ayrıca;

• Teknolojik imkânları sizin için sağlayarak bir çalışma gerçekleştirmekteyiz,
• Tüm durum ile alakalı süreçleri size bildirmekte ve bunu belirten bir rapor sunmaktayız,
• İşlemlerinizin tüm güvenlik çerçevesinde yapıldığına dair sizi temin etmekteyiz,
• Bizi aradığınızda işimizi gerçek anlamda özverili ve size saygılı bir şekilde yaptığımızdan da emin olmalıyız,
• Müşteri memnuiyeti ilkelerimizi gözeterek, buna uygun bir adap içerisinde çalışmaktayız,
• Bacanın tüm temizliğini sağlamakta, gelişigüzel bir çalışma sağlamamaktayız,
• Yaşadığınız sorunlara gerekli tedbirleri getirmekteyiz,
• Çevreci politikalarımızı da en iyi şekilde uygulayarak, doğaya zarar vermeyen çalışmaları sürdürmekteyiz,
Tüm sorumluluğumuzun bilincinde olarak, niteliklerimizi baca temizleme ücretine yakışır bir şekilde vererek gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden de profesyonel anlamda bir çalışma şeklimiz her zaman sizlere saygılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Tamamen baca temizliği belediyenin itfaiye daire başlandığından alınan yasal sertifikalarla hizmet verdiğimiz için, bizden endişe etmeniz gerek yoktur. Tedbirleri en uygun olarak sağladığımız hizmet, sonradan size endişe veren bir akılda kalıcı hizmet ile verilmemektedir. Bu hizmetimizi size sağlarken, bacanızın son durumu hakkında ve içinin nasıl bir şekilde temizlendği hakkında bilgi sahibi olmanızla sonlandırılmaktadır.

Böylece temizlenen bacanızdan emin olarak, gönüllerinizi ferah tutabilme olanağını da size sağlıyoruz. İşin her zaman için doğru eller üzerinden yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu yüzden de yasal süreçleri izleyen bizler, bacaların temizlenmesi ve ilgili bakımlarımın da yapılması noktasında üzerimize düşen tüm görevleri tamamlamaktayız.

Yetkili Baca Temizleme

Baca temizliği pek çok alan kapsamında olabilmektedir. Bu alanların her biri değerlendirildiğinde çeşitli sonuçların alınabildiğini ve gözlenmekte olduğu da söylenebilir. Bu yüzden de bacaların temizlenmesi noktasında pek çok alanda İstanbul’da etkin bir hizmetimiz bulunmaktadır. Doğalgaz baca temizleme dahil olmak üzere diğer tüm ısınma faktörlerine dahil olan baca kullanımlarında da temizleme işlemlerimiz sürmekte ve buna uygun tüm atılımlarda uygun teknik sistemler ile atılmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmet kapsamında biraz genel ve birazda detaylı olarak aktarılabilecek içeriklerde;

• Yemek şirketleri alanlarındaki ocaklar ve ilgili bölümler,
• Otellerde ve pansiyonlarda,
• Pek çok sosyal tesis alanlarında,
• Konutlarda ve müstakil evlerde,
• Şöminelerde kurumların biriktiği tüm baca alanlarında,
• Hastaneler ve sağlık ocaklarında,
• Havalandırma alanlarında tıkalı baca açma hizmetlerimiz ve temizliği sürmektedir. Her zaman için temizliğin önemli olduğu ve bunların aksatılmaması gerektiğinin de bilincinde olunmalıdır. Bu yüzden de her bir temizleme faaliyeti aksatılmadan sürdürülmeli ve nasılsa bir şey olmaz diyerek aksatılmamalıdır. Sonrasında oluşan tıkanmalar çeşitli gaz salınımlarına neden olduğu için zehirlenmeler meydana gelebilmektedir.

Hiçbir şeyinde sağlıktan daha önemli olmadığının bilincinde olarak, soba bacası temizleme, doğalgaz bacası ya da şömine bacalarının temizlenmesi noktasında gerekli tüm atılımların sağlanması gerektiğini de eklemek mümkündür. Önemli olan doğru ve noktasal bir hizmetin verilmesidir. Profesyonel bir alanda bu hizmeti verdiğimiz ve yasal yetki, sertifika ve izinlere sahip olduğumuz içinde işimizi sizler için en doğru şekilde yapma alanında özel çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Baca Temizleme

Her sektöründe kendine göre bir çalışma prensipleri, kalitesi ve doğru uygulamaları bulunmaktadır. Bizde bu sektör içerisindeki konumumuzun bilincinde olarak, size İstanbul sınırları içerisinde kanun açısından herhangi bir sorun yaşamayacağınız bir hizmeti sağlamaktayız. Sizlere vermekte olduğumuz hizmetin temel prensiplerinde, memnuiyet sağlama ve kaliteli bir işçilikte yer almaktadır. Yetkili baca temizleme firması olarak sizlere sağladığımız hizmet, İstanbul’da her alana ulaşmakta ve aktif bir şekilde sürmektedir.

Bu yüzden de hizmetimize her zaman İstanbul’un her bir ilçesi ve mahallesinde talep ederek, baca temizliği noktasında bir geri dönüş alabilirsiniz. Sağladığımız hizmet profesyoneldir. Her zaman beklentilerinizi karşılama noktasında temel adımları atıyor ve buna uygun bir şekilde sistemlerimizi de sağlıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Baca Temizleme Hizmet Bölgelerimiz;

• Arnavutköy Baca Temizleme
• Avcılar Baca Temizleme
• Bağcılar Baca Temizleme
• Bahçelievler Baca Temizleme
• Bakırköy Baca Temizleme
• Başakşehir Baca Temizleme
• Bayrampaşa Baca Temizleme
• Beşiktaş Baca Temizleme
• Beylikdüzü Baca Temizleme
• Beyoğlu Baca Temizleme
• Büyükçekmece Baca Temizleme
• Çatalca Baca Temizleme
• Eyüp Baca Temizleme
• Esenler Baca Temizleme
• Esenyurt Baca Temizleme
• Fatih Baca Temizleme
• Gaziosmanpaşa Baca Temizleme
• Güngören Baca Temizleme
• Kâğıthane Baca Temizleme
• Küçükçekmece Baca Temizleme
• Sarıyer Baca Temizleme
• Silivri Baca Temizleme
• Sultangazi Baca Temizleme
• Şişli Baca Temizleme
• Zeytinburnu Baca Temizleme

İstanbul Anadolu Yakası Baca Temizleme Hizmet Bölgelerimiz;

• Adalar Baca Temizleme
• Ataşehir Baca Temizleme
• Beykoz Baca Temizleme
• Çekmeköy Baca Temizleme
• Kartal Baca Temizleme
• Kadıköy Baca Temizleme
• Maltepe Baca Temizleme
• Pendik Baca Temizleme
• Sancaktepe Baca Temizleme
• Sultanbeyli Baca Temizleme
• Şile Baca Temizleme
• Tuzla Baca Temizleme
• Ümraniye Baca Temizleme
• Üsküdar Baca Temizleme

Bilinmesi gereken noktalardan bir tanesi, evler ve apartmanların baca temizliklerinin çok aksatılmadan yapılması gerektiğidir. Özellikle düzenli olarak yıllar içerisinde yaptırılan bu temizlik işlemleri, var olan sıkıntıların giderilmesine de olanak verecektir. Özellikle işyerlerinin baca temizliklerinin sağlanması, hem müşterilerin sağlıkları için önemliyken, bir taraftan da yasal bir zorunluluk kapsamına girmektedir.

Yasal olarak bir işyerinin denetlenmesi durumu söz konusu olduğunda, Kadıköy baca raporu ya da bulunduğunuz bölgeye ait rapor gerekmektedir. Böylece denetimde herhangi bir sorun çıkmayarak, bacanın temizlenmesi noktasında olumlu bir sonuç alınabilir. Bizde bu raporu size yasal bir gerekçesi olarak veriyor ve gerekli prosedürlerin en uygun kriterlerde sürdürülmesine olanak veriyoruz. Yetkilendirilmemiz ve yasal süreçlerimiz bizi bu noktada olumlu bir hizmeti sürdürmekte olduğumuzu da göstermektedir.

Baca Nasıl Temizlenir?

Bacaların temizlenmesi noktasında ilkel yöntemler olduğu gibi, profesyonel tarzda yapılan yöntemlerde bulunmaktadır. Fakat burada yetersiz olmayan ve gerçek anlamda işlevi sağlayabilecek bir çalışma adabının tamamlanması gerektiğidir. Özelikle, fan ve motorların temizlenmesi, havalandıra kanalları, şömine, baca temizliği, davlumbaz temizliği, yağlı kanal, kırın, ızgara, kazan ve kebap bacalarının temizliğine kadar hizmetlerin tamamen profesyonel bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Yangınların çıkmaması, elektrik sistemlerinde arızaların oluşmaması ve mal kayıpları ile can kayıplarının yaşanmaması adına, doğru bir profesyonel temizlik yapılmalıdır.

Bazı yöntemler içerisinde, kimyasal çözücü sistemlerin kullanılması, bazı aletler üzerinde yağların kazınma yöntemi ile giderilmeye çalışılması ya da buhar sistemleri kullanılabilmektedir. Fakat iyi bir etki alabilmek için mutlaka son model bir ekipman sistemlerinin kullanılması ve bunu kullanan kişilerinde mutlaka eğitimli olmaları da gerekiyor. Doğru bir eğitime sahip olan ve sertifikaya sahip olan deneyimli ekiplerimiz, bu konuda tüm baca temizleme, arındırma ve diğer işlemleri gerçekleştirmektedirler. Hizmetimizin temel safhasında doğalgaz sobası baca temizleme, soba bacaları ya da kombi bacaları gibi çalışmalarımızı;

• Temel olarak ilk önceliği güvenlik prosedürlerin alınarak gerçekleştirilmesi,
• İlgili alanda keşiflerin yapılması ve durumun derecesinin tespiti,
• Genel kontrollerin yapılması ve ekiplerin tüm güvenlik önlemlerini almaları,
• Baca alanının temizliği için doğru ekipman kullanımı,
• Yapılan çalışmalar neticesinde bacanın en etkin bir şekilde temizlenmesi,
• Tüm işlemler bittikten sonra genel bir kontrol,
En son ise ilgili müşterimize verdiğimiz itfaiye baca raporu yer alıyor. Elbette bu süreçlerimizde ekiplerimiz duruma göre gelişme gösteren farklı durumlara karşı da önlemlerini almaktadırlar. Bu yüzden de tüm çalışmalarını uzun yıllardan beri kazanmış oldukları deneyim ile sunarak gerçekleştirmekte olduklarını da sizler için belirtebiliriz. Sizlere ilkel olmayan ve günümüzün gelişmelerine paralel olarak gelişen yöntemler ile cevap veriyor ve iyi bir hizmeti alabilmeniz noktasında her gün kendimizi bir tık daha fazla geliştiriyoruz.

İgdaş Yetkili Baca Firmaları

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş, bazı konut ve işyerlerine gaz açma için baca temizleme raporu isteyebilmektedir. Bu yüzden de yetkisi olan ve gerçek anlamda yasal bir süreç içerisinde çalışan firmaların verdiği raporlardan sonra bu yetkiyi ilgili mülk sahiplerinde vermektedir. Bu yüzden de baca temizleme faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğu ve hangi aşamalarda ele alındığı da her zaman unutulmamalıdır. Raporun alınabilmesi için ilk olarak, bakımların, kontrollerin ve sonrasında temizleme çalışmaların yapılması gerekiyor. Bizde İstanbul ilinde hizmet veren bir firma olarak, doğalgazın açmasında sorun yaşadığınızda doğrudan adresinize gelerek gerekli olan kontrolleri sağlamaktayız. Bakımların ve genel temizlik işlemlerinin yapılmasından sonra, yasal geçerliliği olan raporu sizlere vererek, gazınızı açmanıza da olanak veriyoruz. Elbette bunu itfaiye baca temizleme fiyatları kapsamında en uygun bir fiyat dahilinde sunmakta ve profesyonel bir hizmeti vererek, beklentilerinizi de karşılamayı hedeflemekteyiz.

Yetkili Baca Temizleme

Mercek Baca olarak, İstanbul’da pek çok adrese giderek, ev ve işyerleri ya da sosyal alanlarda gerekli temizleme faaliyetlerini yürüttük. Bunlar içerisinde kombi baca temizliği bulunmakla beraber;

• Kazanlardaki bacaların temizleme işlemleri,
• Restoranların bacalarının temizlenmesi,
• Barbekü ve ızgara bacalarının temizliği,
• Okulların, halk eğitim merkezlerinin ve diğer kamu kuruluşlarının baca temizlikleri,
• Şömine ve soba baca temizlik hizmetleri,
• Yağlı kanalların temizlenmesi işlemler,
• Fabrikalar ve kaloriferlerin temizlenmesi,
ve daha pek çok alanda sizlere en uygun bir hizmeti verme noktasında çalışmaktayız. Bu yüzden de şömine baca temizliği hizmetimizden diğer bacası olan ya da çeşitli havalandırma kanallarına sahip olan her bir hizmet için bizi arayabilirsiniz. Gelişmiş ve yasal yetkilendirmelere sahip hizmetimizi, işinin ehli olan personellerimize bırakarak, İstanbul’da hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Endüstriyel bacaların temizlenmesi ve sulu türdeki sistemlerdeki baca temizleme faaliyetlerini de yine bizim hizmetimizde yer alan içerikleri barındırmaktadır.

mercek baca temizleme itfaiye yetki belgesi

Baca Temizliği İtfaiye

Tecrübe kazanmak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bir hizmeti sunmak önemlidir. Bizlerde bu önemin bilincinde olarak sizlerin daha sağlıklı bir yaşamı alabilmeniz ve yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için ilgili hizmeti sağlamaktayız. Özelikle bu hizmetimiz kapsamında iBB İtfaiye Dairesi Başkanlığında aldığımız yasal izinler ve sertifika ile işimize ne kadar özen gösterdiğimizi ve kanunlara bağlı olduğumuzu da göstermektedir. Böylece sizlerin herhangi bir amaç için kullandığınız bacalarınızı temizleme işlemleri için gerekli tüm çabaları göstermekte ve sürdürmekteyiz.

İgdaş baca temizleme firmaları arasında yetkimiz bulunmaktadır. Bu yüzden doğalgaz açımı için rapora ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca güvenilir olan konseptimize ek olarak, sizleri için gerekli tedbirleri de en ince ayrıntısına kadar uyguladığımızdan emin olabilirsiniz. Sizlere kombi baca temizliği nasıl yapılır ve hangi yolları izlemeliyim gibi sorularınızda da çözüm yolu olmaktayız. Ortak bir süreç içerisinde işimizi büyük bir istek ile gerçekleştirerek, beklentilerinizi verme yolunda gayret göstermekteyiz.

İtfaiye Baca Temizleme Fiyatları

İlk olarak doğru hizmetin verilmesi ve buna uygun bir çalışma sisteminin düzenlenmesi gerekmektedir. Mercek Baca, bu yüzden önce profesyonellik, sonrasında doğru bir hizmet ve en sonunda müşteri memnuiyeti esaslarına göre hareket etmekteyiz. Baca temizleme hizmetimizi sağlarken, fiyat uygunluğunu piyasaya en iyi şekilde vererek adımlarımızı atmaktayız. Mercek Baca, özellikle İstanbul’da Okullarda, Otellerde, Hastanelerde, Konutlarda, Fırınlarda, Fabrikalarda ve diğer baca kullanılan her bir yerde bizim temizleme hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da sağladığımız hizmetimizde doğrudan baca temizliği fiyatlarını sistemli bir şekilde uygulamaktayız. İşin normal boyutu ve içeriğine göre sağladığımız bu hizmet, sektörün dışına çıkmamakta ve müşterilerimizi de memnun eden içeriklere sahiptir. Ayrıca, fiyat ortalamasında verdiğimiz hizmetlerimiz ile sizler için en uygun baca temizleme servisi hizmetimiz ile sağlayarak bunun için gerekli tüm atılımları da atmaktayız. Bizi arayarak, alınacak hizmete karşın yaptığımız keşifler ve işin genel durumuna göre en uygun fiyat garantisini de alabilirsiniz.

Özellikle baca temizliğini kim yapar noktasında dikkat edilmesi gereken nokta, kurumsal bir yasal süreçte hizmet vermeyen birey ya da tüzel kişilere karşı dikkatli olmaktır. Çünkü tamamen güvenlik esasları mülkün ve insan sağlığının korunması açısından önemlidir. Çalışma prensiplerimizin profesyonel anlamda gerekli eğitimler verilmekte, düzenlenmekte ve tüm işlemlerin alınan yetki belgesi ile sağlandığı bilinmelidir. Bu tür yetki belgesine sahip olmayan kişilerden sırf daha ucuz bir fiyat veriyorlar diye hizmet almak, bacaların bir süre sonra tamamen tıkanmasına ve kullanım ömrünün iyice azalmasına neden olabilir. Özellikle zararlı gazların dışarı çıkmak yerine içeriye dolması da zehirlenmelere kadar sebebiyet verebilmektedir.

Baca Temizleme Ücreti Ne Kadar?

Fiyatlarımızdan ve hizmetimizin genel içeriğinden sizler için söz ettik. Fakat daha da sizleri memnun etme amacı ile hizmetimizin fiyat detaylarınızı bize ulaşarak isteyebilirsiniz. Ama unutulmaması gereken nokta verilecek olan hizmete ve baca temizleme durumuna göre fiyatların değişebileceğidir. Örnek olarak okul baca temizleme tutanağı için sağladığımız hizmette fiyatlar farklı işlerken, barbekü ya da havalandırma alanlarında sağladığımız temizlik için daha farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Yine de tüm hizmetimizin genel içeriğini öğrenmek adına bizi çekinmeden arayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.
Yağlı kanalların temizlenmesi, davlumbaz temizliği, şömineler, havalandırma sistemleri ve diğer konseptler içinde fiyatlar değişebiliyor. Tabi ne olursa olsun size raporu verebilecek ve bir denetim olduğunda ilgili raporun yasal süreçler içerisinde kanıt olarak sunulabilecek bir belgenin size sunulmasıdır. Bizde size bu belgeyi vererek, temizleme işleminizi yaptırdığınıza ait yasal bir kanıt sunuyoruz.

Yakıtların tasarruflu hale getirilmesi önemlidir. Sağlık önemlidir. Mülkün korunması da önemlidir. Eğer doğru zaman aralıkları ile temizlik işlemlerinizi bacalarınız ve bu işlevi gören kanallarda yaptırırsanız, siz kazanırsınız. Özellikle yiyecek sektöründe hizmet veren işletmeler ya da çoğunluğu oluşturan sosyal alanlarda bu tür işlevler oldukça önemli olmaktadır. Aynı zamanda konutlarda soba ve doğalgaz kullanımı faaliyetlerinde de bu tür raporların mutlaka alınması gerekmektedir. Çünkü zehirlenme durumları hoş bir konu değildir. Bunun içinde gerekli olan tedbirlerin alınması gerekiyor.